У центрі Львова клієнти платної парковки отримують штрафи за незаконне паркування | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У центрі Львова клієнти платної парковки отримують штрафи за незаконне паркування
01 Листопада, 18:44
logo-black

У центрі Львова клієнти платної парковки отримують штрафи за незаконне паркування

У Львові по вул. Валовій на закритому паркомайданчику, оператором якого є ЛКП «Львівавтодор», водії, окрім плати за паркування, вимушені платити й штраф. Про такий факт в соцмережах повідомив львів’янин Роман Заяць. Він розповів LMN, що поставив свою автівку на цьому паркінгу і, повернувшись, побачив повідомлення про штраф за неналежне паркування.

«В центрі Львова я запаркував машину на платному паркінгу, що знаходиться за пам’ятником Королю Данилу – на вул. Валова. Вʼїзд на паркінг регулюється шлагбаумом. Проте згодом отримав штраф за неправильне паркування на лобове скло, а саме – 340 грн. Моє авто було припарковано правильно, в межах маркованої смуги в ряду з іншими машинами. Вже в соцмережах я дізнався, що там був знак «паркування заборонено». Коли заїжджаєш на платний паркінг (30 грн/год) не очікуєш отримати штраф на заборону паркування. Даний паркінг я використовую часто, і досі штрафів не мав. Звернувшись на гарячу лінію оператора паркомайданчика, мені лише порадили робити звернення через ЦНАП», – розповів пан Роман.

Також у коментарі під дописом, який він оприлюднив в соцмережі, водії, що теж постраждали на цій парковці, написали таке:

«І я на таке попалась, знак правомірність штрафу підтверджує. Але відчуття що попалась на аферу присутнє, послухаю, як з цим боряться активніші громадяни», – пише Надія Шлапак.

Той самий знак заборони стоянки на парковці
Запарковані автівки на забороненому місці платної стоянки

«Так, такі реалії. Маю свій заклад в центрі. Тож я щоденно паркуюсь там протягом 5 років. Найбільша кількість штрафів за паркування у мене саме там. Бо деколи взагалі немає місць, а потрібно встати. Також порушую час від часу», – написала Тетяна Абрамова.

LMN звернулася за коментарем до ЛКП «Львівавтодор», але там не змогли пояснити, як «працює» така схема.

«Кожен паркувальний майданчик чи відкритого чи закритого типу організований згідно схеми організації дорожнього руху. Всі знаки та розмітка зроблені до схеми, яка погоджена в поліції. За штрафи відповідає інша служба. Якщо водій отримав штраф – то на це була підстава. Особисте бачення водія нам коментувати складно, проте якщо він знає, що порушення не відбулось, то має право оскаржити його незаконність», – пояснили LMN у «Львівавтодорі».

Щоправда, Роман Заяць написав, що не звертатиметься до суду, бо не має на це часу.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що жителі центральної частини Львова готові виходити на мітинг через платні парковки.

 

Олена Лещенко

User Image
Юлія Аронова
Відео