Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Працівників Новояворівської ТЕЦ просять повернутись на роботу
18 Жовтня, 17:31

Працівників Новояворівської ТЕЦ просять повернутись на роботу

Міська рада закликає не допустити зриву опалювального сезону

У Новояворівській міській раді просять завтра повернутись на роботу працівників ТЕЦ, щоб не допустити зриву опалювального сезону. Кажуть, що без спеціалістів компанії нічого не вдасться.

“ПП «Гарант Енерго М» не в змозі керувати технічним процесом без фахових спеціалістів і пропонує трудові відносини згідно чинного законодавства України,” – зазначають у міській раді.

Нагадаємо, Новояворівськ ще від серпня без теплої води. У місті виникла серйозна проблема – активи компанії, яка постачала теплу воду, арештували.

Усе майно передали в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, повідомляє Zaxid.net.

9 жовтня на засіданні НКРЕКП (комісія, що здійснює регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг) нарешті видали ліцензіюна право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та теплової енергії ПП “ГарантЕнерго М”.

Ця компанія стала управителем активами ТЕЦ. Тож тепер рішення проблеми залишається у руках саме нового управителя (котрий вже отримав ліцензію) і теперішніми керівниками підприємства.

Схожі новини