Президент призначив голову Яворівської РДА | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Президент призначив голову Яворівської РДА
15 Квітня, 11:23

Президент призначив голову Яворівської РДА

Президент Володимир Зеленський призначив головою укрупненої Яворівської районної державної адміністрації 43-річного Ярослава Коминського. Відповідне розпорядження опублікували на сайті Офісу президента в середу, 14 квітня.

Новий голова укрупненої РДА – засновник «Правничої спілки Ярослава Коминського та партнерів», волонтер «Народної самооборони Львівщини».

Як зазначає сайт «Чесно», у 2015-му Коминський балотувався до Львівської міськради від партії «Народний контроль», а минулого року – від «Варти», втім, стати депутатом тоді йому не вдалося.

До слова, попередній очільник Яворівщини Юрій Шпак, якого призначили на посаду вкінці вересня минулого року, керував районом чотири місяці. До нього посаду займав Андрій Шумський, який помер 9 липня 2020 року на 42 році життя.

Нагадаємо, що призначення нових голів РДА відбувається у зв’язку із реорганізацією, яку розпочала Львівська обласна державна адміністрація: тепер замість 20-ти Районних державних адміністрацій залишиться 7 (за кількістю районів у Львівській області).

Президент уже призначив голів усіх РДА нових районів, на які Верховна Рада поділила Львівщину у липні минулого року. Такі зміни позбавлять посад майже половину районних чиновників.

 

 

  • 0
  • 497
Відео