«Прикро, коли людина робить такий крок через розпач»: помер 41-річний співзасновник гурту «Мері» Тарас Ших | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Прикро, коли людина робить такий крок через розпач»: помер 41-річний співзасновник гурту «Мері» Тарас Ших
01 Липня, 12:59
logo-black

«Прикро, коли людина робить такий крок через розпач»: помер 41-річний співзасновник гурту «Мері» Тарас Ших

Вчора, 30 червня, на 42-му році життя не стало головного організатора святкування 750-річчя Львова та засновника гурту «Мері» Тараса Шиха. Про смерть музиканта повідомили його друзі у Фейсбук.

«Новина про твою смерть…. здається безглуздою помилкою! Неможливо передати словами весь біль і сум від усвідомлення, що тебе більше нема…Ти завжди будеш займати особливе місце в моєму серці… Сподіваюсь, що твоя світла душа знайшла спокій… Земля тобі пухом, Тарасе», – написала Ельжбета Суховецька.

«Ти був добрим другом, чуйним, розуміючим. Ти завжди знав, як підтримати, завжди знав, що порадити. Дуже тебе бракуватиме. Не можу в це повірити», – додала Наталія Скравронська.

Причину смерті не називають. Друзі Тараса натякають, що він сам вирішив піти зі життя.

«Дуже шкода, коли людина робить такий крок через розпач, коли не може впоратися зі ситуацією, яка склалася. Тарасе, дуже шкода, що ти вирішив піти. Вічна пам’ять», – написала знайома покійного, популярна волонтерка та блогерка Емма Шиманович.

Про Тараса Шиха всі говорять як про енергійну, щиру, життєрадісну людину. Кажуть, що він мав багато планів на життя.

Тарас був засновником та директором маркетингового агентства повного циклу ТзОВ «Меріленд-Т», співвласником франчазі ресторанів «Піца Челентано», головним організатором святкування 750-річчя Львова, шоу Герта Гофа на Львівській опері та виступу Горана Бреговіча, генеральним партнером компанї Nemiroff по популяризацї ТМ , арт-директором клубу Пікассо.

Разом з приятелем Віктором Винником у 1996 році заснував в Трускавці групу «Мері». У 2010 році вирішив покинути групу, але люди досі пам’ятають його творчість. У групи “Мері” з Тарасом було два студійні альбоми: «Мерідіані» (2007) і «війни в прямому ефірі» (2010). З 2006 знято 9 кліпів на пісні «Ромео», «бандити», «Мерідіані», «Kiss на біс», «One more kiss», «місто», «Не Віталік», «не Віталік» і «Прощатися».

10 березня Тарас відсвяткував свій 41-ий день народження. У нього залишився батько Зенон Ших, який мешкає у Трускавці.

Фото: Фейсбук

Відео