Самбірські депутати просять Максима Козицького очиститися | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Самбірські депутати просять Максима Козицького очиститися
02 Грудня, 19:22
logo-black

Самбірські депутати просять Максима Козицького очиститися

Депутати Самбірської міськради від партії «Слуга Народу» звернулися до очільника обласного осередку та начальника Львівської ОВА Максима Козицького з проханням ініціювати відкликання депутата Самбірської районної ради від «СН» Євгена Кваса. Йому, нагадаємо, як керівнику комунального підприємства «Об’єднане» нещодавно оголосили про підозру у зловживанні службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки.

Після цього суддя Галицького районного суду Львова відсторонила його від посади та обрала запобіжний захід. Однак на жоден з цих фактів ніяк не реагували в партії «Слуга Народу», зокрема, мовчав і голова обласного осередку Максим Козицький.

Звернення до нього підписали троє обранців Самбірської міськради від «СН» Іван Денькович, Юрій Дмитришин і Роман Павлішак.

Вони вважають, що міський голова Самбора Юрій Гамар підтримує обвинуваченого керівника комунального підприємства, адже свого часу зробив все для того, щоб депутати не змогли визнати його роботу незадовільною.

«Депутати фракції «Слуга Народу» у Самбірській міській раді не причетні до зловживань, крадіжок чи будь-яких правопорушень. Тому, просимо Вас, Максиме Зіновійовичу, вжити заходів, щоб очистити добре ім’я Самбірського осередку політичної партії «Слуга Народу» та ініціювати процедуру відкликання депутата Самбірської районної ради Євгена Кваса», – йдеться в зверненні.

Нагадаємо, Євгена Кваса підозрюють в укладені фіктивних договорів. Зокрема в тому, що у 2022 році він уклав договори на проведення дорожніх ремонтних робіт у місті Самборі з матір’ю підлеглої працівниці цього КП, яка також працює у цьому ж підприємстві двірничкою Загальна сума договорів становить півтора мільйона гривень.  Журналісти LMN в деталях описували цю схему.

Учора, 1 грудня, LMN стало відомо, що у Самбірській міськраді ігнорують рішення суду і досі не відсторонили Євгена Кваса від посади, тож він продовжує виконувати обов’язки керівника комунального підприємства.

User Image
Юлія Аронова
Відео