Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Скандальному жидачівському хірургу суд таки дозволив працювати
14 Січня, 19:18
logo-black

Скандальному жидачівському хірургу суд таки дозволив працювати

Ярина Кучерява

Сьогодні апеляційний суд Львівської області скасував ухвалу Галицького районного суду м. Львова про відсторонення від роботи хірурга Жидачівської районної лікарні, якого звинувачують у неналежному виконанні службових обов’язків. Халатність призвела до смерті 12-річного Романа Кулака.

 

«Поліція і прокуратура на час слідства вирішили відсторонити хірурга, суд першої інстанції підтримав. Адвокати цього лікаря кажуть, що ми забираємо у людини право на працю. Тож подали апеляцію і апеляційний суд її задовільнив», – розповів  LMN батько хлопчика Володимир Кулак.

Сьогодні у залі суду адвокати жидачівського хірурга намагалися зробити усе для того,  щоб суд заборонив присутність батька хлопчика Володимира Кулака і його представників, але цю пропозицію суд не підтримав.

«Сьогодні мої друзі були свідком того, як адвокат хірурга радив йому вибачитися переді мною на камеру, оскільки прийшло багато журналістів. І він зробив це. Ще мені кажуть, що у таких справах, як моя, часто вкінці батьки погоджуються на гроші від безвиході. Але зі мною так не буде. Я буду боротися до кінця», – веде далі Володимир Кулак.

Нагадаємо, 4 січня цього року рішенням Галицького районного суду хірургу Жидачівської районної лікарні та ще одному колишньому лікарю обрано запобіжні заходи. Хірурга, окрім особистого зобов’язання, також відсторонили від роботи. Згодом на його підтримку виступив голова Жидачівської районної ради.

Та все ж колегія суддів прийняла рішення скасувати ухвалу Галицького районного суду, яка вимагала відсторонення від роботи хірурга Жидачівської районної лікарні.

Фото: te.20minut.ua

Схожі новини