Сміттєзвалище у Славську рекультивує донецький підприємець | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Сміттєзвалище у Славську рекультивує донецький підприємець
21 Листопада, 14:42

Сміттєзвалище у Славську рекультивує донецький підприємець

У понеділок, 20 листопада, відбувся тендер на закупівлю послуг із реконструкції (рекультивації) славського міського полігону твердих побутових відходів. Переможцем тендеру стало ТОВ «Промін Буд Сервіс». Про це повідомили у Zaxid.net.

Очікувана вартість робіт, як вказано у тендерній документації, 50 мільйонів 888 тисяч 327 гривень. Із чотирьох учасників торгів найменшу ціну – 46,4 млн грн – запропонувало ТОВ «Промін Буд Сервіс». Із ним Славська селищна рада має укласти договір.

У тендері на рекультивацію конкурентами ТОВ «Промін Буд Сервіс» були ТОВ «Рутен Інжиніринг», ТОВ «Автомагістраль-Південь» і ТОВ «Юнібуд Енергосервіс».

Зазначимо, що ТОВ «Промін Буд Сервіс» у 2016 році зареєстроване у Києві в місці масової реєстрації (офісному центрі). Його основна діяльність – будівництво житлових і нежитлових будівель. Керівником ТОВ є Олег Секретар, а власником – Андрій Цвильов, який досі зареєстрований в окупованому росіянами Донецьку.

За даними сервісу YouControl, за минулі три роки роботи ТОВ «Промін Буд Сервіс» було відповідачем у п’яти судових справах. Із підприємством пов’язані два кримінальних провадження, одне з яких стосується злочинів проти власності.

Окрім того, до 2021 року ТОВ «Промін Буд Сервіс» очолював Ігор Черкашин, який наразі керує донецькою фірмою «Марморокбуд», що через низку донецьких і краматорських компаній належить Дмитру Швидченку з окупованого Донецька, Олександру Гершуну зі Святогірська та Євгенії Ніколаєнко із Краматорська. Дмитро Швидченко був помічником екс-нардепа від Партії регіонів Анатолія Близнюка.

Також, нещодавно правоохоронці викрили керівників комунального підприємства у забрудненні земель селища Славське. Сума завданих збитків становить майже 2,5 мільйони гривень. Керівники комунального підприємства упродовж чотирьох років незаконно захоронювали сміття на Славському полігоні, хоч мали би його вивозити до Стрия.

Нагадаємо, що у Славському тепер не буде сміттєзвалища. В рамках проєкту рекультивації передбачені будівельні роботи та облаштування сортувальної лінії, а також доброустрій території.

Відео