Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Тисячу за вакцинацію можна буде витратити на “комуналку”
25 Січня, 11:00

Тисячу за вакцинацію можна буде витратити на “комуналку”

Українці, яким більше 60 років, зможуть розрахуватися так званою “ковідною тисячею” за комунальні послуги. Таку новацію анонсував напередодні президент України Володимир Зеленський. За його словами вже найближчим часом програму єПідтримка розширять.

“Протягом лютого, ми додатково розширимо програму “єПідтримка” для літніх людей – вони матимуть можливість використати ці гроші на оплату комунальних послуг”, – сказав президент.

Додамо,  учора також стало відомо, що за бустерну дозу вакцинації від коронавірусу можна буде отримати ще 500 грн через Дію.

Також стала доступною послуга купівлі ліків за гроші єПідтримки. Витратити свою тисячу за вакцинацію на медикаменти  зможуть лише українці віком від 60 років.

Купити їх можна як безпосередньо в аптеці, так і замовити в Інтернеті. Тисячу дозволять витратити на будь-які лікарські засоби, дозволені для застосування в Україні, за рецептом лікаря, або ж без нього.

Додамо, за «ковідну тисячу» можна буде придбати лише лікарські засоби, які мають доведену ефективність. Натомість, наприклад, дієтичні добавки, а також косметичні засоби чи медичні прилади за ці кошти українці придбати не зможуть.

Схожі новини