У Львівській митниці прокоментували інцидент із зупинкою волонтерів на пункті пропуску «Смільниця» (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львівській митниці прокоментували інцидент із зупинкою волонтерів на пункті пропуску «Смільниця» (ВІДЕО)
17 Липня, 16:30

У Львівській митниці прокоментували інцидент із зупинкою волонтерів на пункті пропуску «Смільниця» (ВІДЕО)

Виконувач обов’язків начальника Львівської митниці Андрія Кузнік прокоментував інцидент, який трапився 14 липня на пункті пропуску «Смільниця». Зокрема, митник відмовився пропускати машину, яку волонтери везли для 95-тої окремої десантно-штурмової бригади.

Про це йдеться на сторінці Львівської митниці у Facebook.

Зокрема, Андрій Кузнік розповів, що якщо в документах є неточності, то працівник митниці зобов’язаний перевірити законність ввезення авто і зв’язатися з одержувачем вантажу або з військовою частиною. За його словами, митне оформлення автомобіля, який прибув вночі, було припинено до ранку. До тих пір, поки військові не підтвердили, що автомобіль ввозили для них.

«Що стосується некоректної поведінки працівника Львівської митниці, то він був зобов’язаний пояснити громадянам, що відеозйомка на митних постах заборонена законом і продовжувати працювати. З ним буде проведена окрема профілактична бесіда», – додав виконувач обов’язків начальника Львівської митниці.

Нагадаємо, тоді митник Остап Козак відмовився пропускати автомобіль, який призначався для 95-тої окремої десантно-штурмової бригади. Крім того, за словами волонтерів, на робочому місці він був у стані алкогольного сп’яніння.

Через декілька годин Остап Козак таки назвав причину затримання. Він сказав, що у листі, який надали волонтери нібито дуже багато помилок, зокрема неправильне ім’я керівника митниці та код ЄДРПОУ. Пізніше з’явилась ще одна нібито причина – волонтери ввозили транспортний засіб пізніше, ніж це зазначено в документах і не через зазначений пункт пропуску.

Зрештою, зранку змінилась зміна працівників митниці і разом з цим, як виявилося, зникли усі надумані причини для затримки автівки. Волонтер розповів, що їм просто винесли документи і пропустили.

Зазначимо, що LMN звернулась до Львівської митниці, аби дізнатись чи проводиться внутрішнє розслідування за цим фактом.

Відео