У Новояворівську та Новому Роздолі триває перешкоджання запуску тепла, – АРМА | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Новояворівську та Новому Роздолі триває перешкоджання запуску тепла, – АРМА
06 Листопада, 13:43

У Новояворівську та Новому Роздолі триває перешкоджання запуску тепла, – АРМА

В обох містах з однакових причин

Опалювальний cезон у Новояворівську та Новому Роздолі зривають керівники арештованих ТЕЦ Андрій Гнатуш та Євген Коза. Про це повідомляє Агенство з розшуку та менеджменту активів. Кажуть, що станом на зараз на обох ТЕЦ роблять усе можливе, щоб запустити опалення. Однак їм досі перешкоджають.

Ці перешкоди відбуваються незважаючи на те, що минулого тижня представники власників та працівники Новороздільської та Новояворівської ТЕЦ уклали меморандуми із мерами міст, головою ОДА Львівської області, новим управителем та АРМА, згідно з яким представники власників ТЕЦ зобов’язались співпрацювати з компанією-управителем для забезпечення якнайшвидшого запуску опалювального сезону, – кажуть в агенстві.

Йшлось про те, що представники власників ТЕЦ мали допомогти управителеві відновити втрачену документацію та повернути обладнання, яке зникло із території.

Проте, скаржаться, в АРМА цього досі не сталось. Частину технічної документації все ж вдалось відновити. Також на ТЕЦ провели деякі ремонтні роботи, триває процес тестування.

Розповіли і про головну перешкоду, через яку не можуть запустити опалення та гарячу воду:

Власники ТЕЦ так і не повернули контрольно-вимірювальне обладнання, що було демонтоване, зі слів працівників ТЕЦ, за вказівкою керівництва компаній-власників ТЕЦ до моменту початку роботи управителя.

Тож зараз НАБУ та САП намагаються з’ясувати, куди зникло обладнання, та якомога швидше повернути його.

Додамо, що більшість працівників ТЕЦ обох міст таки вийшли на роботу та вже підписали договори із управителем, компанією “Енергія М”.

“ЛМН” вже розповідала про процес підготовки ТЕЦ у Новояворівську та Новому Роздолі. Працівники виходили на роботу тут поступово. Напередодні говорили про те, що їх залякує старе керівництво.

Зрештою, люди таки вийшли на роботу. Тому вже незабаром тепло та гарячу воду обіцяють повернути до людських осель, шкіл та садочків.

Нагадаємо, проблеми у Новояворівську та Новому Роздолі почались ще у серпні. Тоді арештували місцеві ТЕЦ через підозру у корупційних та інших злочинах.

Коли ж призначили управителя, кілька тижнів тривав бойкот.

Відео