Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Раві-Руській заборонили діяльність московського патріархату
28 Травня, 11:54

У Раві-Руській заборонили діяльність московського патріархату

Вчора, 27 травня, Рава-Руська міська рада заборонила діяльність УПЦ МП на території громади. Про це повідомив міський голова Іван Івануса.

«Заборонити на території Рава-Руської міської територіальної громади діяльність релігійних громад та інших організацій УПЦ (московського патріархату) як такої, що несе загрозу національній безпеці України і є неприкритою формою гібридної війни росії проти України», – йдеться у повідомленні.

Також у громаді заборонили використовувати приміщення церкви для проведення зібрань і богослужінь та продажу продукції московського патріархату. Заборонено також проводити збори, мітинги, ходи та будь-які інші масові заходи релігійних громад московського патріархату.

Крім того, на сесії міської ради ухвалили рішення про перевірку щодо законності будівництва храму УПЦ МП у Раві-Руській. У мерії зазначили, що раніше без необхідних документів на земельну ділянку громада обгородила ділянку та розпочала будівництво, зокрема спершу звела дерев’яну каплицю, а згодом почала будувати муровану будівлю. Звернення скеровано до відповідних правоохоронних органів.

Нагадаємо, що на Львівщині вже заборонили діяльність УПЦ МП в Городку, Стрию, Бориславі та Червонограді. Деякі громади самостійно перейшли до помісної Православної церкви України.

А в Самборі місцеві депутати намагались переконати священника УПЦ МП перейти до ПЦУ, але марно.

Схожі новини