У Самборі відкрили молодіжний центр для розвитку неформальної освіти в громаді | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Самборі відкрили молодіжний центр для розвитку неформальної освіти в громаді
12 Жовтня, 19:46

У Самборі відкрили молодіжний центр для розвитку неформальної освіти в громаді

Сьогодні, 12 жовтня, відбулось офіційне відкриття молодіжного центру у місті Самбір. Про це повідомили у Львівській обласній військовій адміністрації.

Його відкрили у межах програми «Розвиток мережі молодіжних центрів та просторів у Львівській області». Наприкінці травня команда центру стала однією із 16, що виграли конкурс, який організував Львівський обласний молодіжний центр. Таким чином на Самбірський молодіжний центр спрямували фінансування від Дитячого фонду ООН (UNICEF) у розмірі близько 350 тисяч гривень.

Окрім того, ще на 170 тисяч до середини листопада закуплять додаткове обладнання для продуктивної та сучасної роботи молодіжного центру у місті, а також фінансуватимуть заходи, які там будуть відбуватись.

«Саме молодь є каталізатором змін та лише за молодими людьми є майбутнє. Знання здобуті в школах та інших навчальних закладах є неоціненними, але водночас важливо черпати їх від спілкування з однолітками в позашкіллі та активному проведенні дозвілля. Саме подібні молодіжні простори є місцем обміну думками та реалізації нових ідей, що масштабують у більш зрілому віці. Нашій країні потрібні освічені та конкурентоспроможні молоді люди на яких будуть рівнятися та братимуть приклад в належному державотворенню», – зазначив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Керівниця Самбірського молодіжного центру Марія Марущак наголосила на тому, що пріоритетним напрямком діяльності є розвиток неформальної освіти для молоді та проведення дозвілля, що стане сучасною альтернативою, яка запобігатиме поширенню негативних явищ серед різних прошарків молоді.

Відео