У ТЦК на Львівщині чоловікам погрожували з пістолетом: справою зайнялось ДБР (ВІДЕО 18+) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У ТЦК на Львівщині чоловікам погрожували з пістолетом: справою зайнялось ДБР (ВІДЕО 18+)
19 Вересня, 15:58

У ТЦК на Львівщині чоловікам погрожували з пістолетом: справою зайнялось ДБР (ВІДЕО 18+)

Сьогодні у соціальних мережах з’явилось відео, де працівники територіального центру комплектування б’ють та погрожують вбивством двом чоловікам. Його зняли на Самбірщині. Відео на своїй сторінці розмістив Василь Носков.

“Вас ніхто тут вже не знайде. І шукати ніхто не буде. І поліція шукати вас не буде!”, – говорить на відео представник ТЦК.

За фактом інциденту ТЦК пояснило, що на відео видно частину події. Невідомо що саме відбулось і що спровокувало такі дії військовослужбовців. Обставини події наразі з’ясовують. Військовослужбовці, які фігурують на відео відсторонені від виконання обов’язків до моменту з’ясування передумов інциденту.

 

Водночас вже згодом Державне бюро розслідувань повідомило про відкриття кримінального провадження за цим фактом. Там уточнили, що подія сталась у військкоматі Самбора.

Працівники ДБР розпочали розслідування інциденту в одному з військкоматів на Львівщині. Відео, на якому двоє військових знущаються з чоловіка і погрожують йому зброєю, з’явилося на одному з телеграм-каналів. Попередньо, подія сталась сьогодні, 19 вересня, у приміщенні Самбірського Територіального центру комплектування та соцпідтримки. Відкрито кримінальне провадження за фактом порушення статутних правил, взаємовідносин між військовослужбовцями із застосуванням зброї, – йдеться у повідомленні ДБР.

Нагадаємо, про права та обов’язки військовозобов’язаних LMN спілкувалась з адвокатом Ярославом Жукровським у програмі «Погляд з Хмарочоса».

Відео