Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Українців закликають відмовитись від поліетилену: натомість користуватись багаторазовими торбинками
03 Липня, 10:42

Українців закликають відмовитись від поліетилену: натомість користуватись багаторазовими торбинками

Сьогодні, 3 липня, Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів. Українців закликають долучитися до світової акції «День без поліетилену». Взяти участь можуть не лише споживачі, а й громадські організації та заклади, супермаркети, магазини та ринки.

У Львові протягом 1−3 липня триває другий етап просвітницької кампанії. У магазинах покупцям пропонують альтернативу – багаторазові торбинки або ж паперові пакети.

«Важливо розуміти, що боротьба із забрудненням планети — справа кожного. І відповідальність кожного. Магазини вже пропонують альтернативу пакетам, кав’ярні дають знижки тим, хто приходить із власними горнятками, а заклади замінюють пластикові трубочки паперовими або металевими. А ініціативи із сортування сміття стають все популярнішими в Україні», – пише у Фейсбук Уляна Супрун.

Також українців закликають долучитися до ініціативи— «Липень без пластику». У ній беруть участь вже мільйони людей у всьому світі.

Нагадаємо, перший етап просвітницької кампанії «Без поліетилену» у Львові відбувався 9 квітня цього року. Тоді близько 100 львівських магазинів весь день пропонували людям торбинки, які не шкодять екології.

 

Фото: Твоє місто

  • 0
  • 42
Схожі новини