Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Уряд зобов’язав НАЗК відновити доступ до реєстру декларацій чиновників
29 Жовтня, 20:48

Уряд зобов’язав НАЗК відновити доступ до реєстру декларацій чиновників

Кабінет міністрів на позачерговому засіданні зобов’язав Національне агентство з питань запобігання корупції відновити доступ до реєстру електронних декларацій, закритий 28 жовтня. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

«Щойно на позачерговому засіданні уряду за участі президента України Володимира Зеленського, на виконання рішення РНБО ухвалили розпорядження, яким зобов’язали НАЗК невідкладно відновити доступ громадянам до реєстру декларацій чиновників та забезпечити механізм їх спецперевірки», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 27 жовтня Велика палата Конституційного Суду України ухвалила рішення у справі за конституційним поданням 47 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України окремих положень законів України «Про запобігання корупції», «Про Національне антикорупційне бюро України», та інших.  У списку депутатів, які внесли у Конституційний суд подання, на підставі якого скасували електронне декларування, є депутат зі Львівщини – представник групи «За майбутнє» Тарас Батенко

Схожі новини