Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Уряд нікуди не йде, я не планую йти”: Гончарук у Давосі
23 Січня, 10:05

“Уряд нікуди не йде, я не планую йти”: Гончарук у Давосі

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук запевняє, що в нього хороші відносини з президентом Володимиром Зеленським і він не планує йти з уряду. Про це повідомляє “Українська правда”.

“У нас дуже крута, безпрецедентна кооперація між собою. Наступні 5 років Україна буде дуже швидко змінюватися у правильному напрямку. Держава буде стабільною, бо маємо чесного, порядного президента з високим рівнем довіри. Його команда працюватиме на ефективність. Уряд працюватиме, допоки до уряду буде довіра. У нас зараз є ця довіра, у нас в команді чудові відносини”, – каже Гончарук.

На уточнення ведучого, чи Гончарук залишається працювати у своєму офісі, він відповів, що уряд нікуди не йде, він працює, а все решта просто чутки.

Нагадаємо, раніше прем’єр писав заяву про відставку. Очевидно, через аудіозапис наради, на якій він каже про те, що президент Володимир Зеленський має примітивне розуміння економіки , а себе називає «профаном» у цій сфері. Однак згодом президент дав прем’єру ще один шанс і залишив його на посаді.

Фото:

Схожі новини