В Самборі колишньому секретарю міської ради підпалили гараж | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Самборі колишньому секретарю міської ради підпалили гараж
22 Вересня, 13:19
logo-black

В Самборі колишньому секретарю міської ради підпалили гараж

Вночі, 16 вересня, в Самборі невідомі підпалили гараж колишньому секретарю міської ради від партії «Слуга народу» Юрію Дмитришину.

У коментарі LMN Юрій Дмитришин розповів, що у гаражі був його автомобіль Volkswagen Passаt та інші особисті речі. Вогонь повністю знищив вхідні ворота та електромеханізм до них, електрогенератор, дитячий велосипед, а також пошкодив стелю приміщення та особисті електроінструменти.

Нагадаємо, що наприкінці липня депутати Самбірської міськради проголосували за відставку секретаря міськради від Слуг народу Юрія Дмитришина. Звільнили з займаної посади секретаря таємним голосуванням. Рішення підтримали 15 депутатів. Причини такого рішення – невідомі.

«Цей злочин вважаю елементом залякування та впливу на мене, як депутата, через мою активну громадську та політичну позицію щодо недопущення зловживань міським головою Юрієм Гамаром та керівником КП «Об’єднане» Євгеном Квасом, а також сигналом для інших опозиційних та незгодних із зловживаннями депутатами, що потрібно «правильно» себе поводити», – зазначив Юрій Дмитришин.

Він розповів, що підпалу гаражу передувало переслідування його сім’ї. Так, наприклад, рішенням Виконавчого комітету міської ради від 05.05.2023 №3 було ліквідовано наркологічне відділення КНП Самбірської центральної лікарні, в якому батько Юрія Дмитришина пропрацював завідувачем понад 20 років.

Водночас, ще за одним рішенням Виконавчого комітету Самбірської міської ради від 16.08.2023 №199 ліквідували штатну одиницю лікаря у Самбірській центральній лікарні на якій працювала рідна сестра Юрія Дмитришина.

Нагадаємо, що LMN уже неодноразово писала про інші гучні скандали у Самборі, пов’язані із Євгеном Квасом, який є керівником Самбірського комунального підприємства «Об’єднане». Зокрема, торік підприємство закупило 145 тонн технічної кам’яної солі, тобто, у 5 разів більше, ніж у 2020 році.

Раніше це підприємство оголосило тендер на проведення будівельних робіт та поточного ремонту міської ратуші. Очікується, що вартість ремонту становитиме 106 мільйона гривень.

Крім того, відомо, що Львівська обласна прокуратура повідомила про підозру директору товариства з обмеженою відповідальністю за фактом володіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах. Це стосується підрядника, який на замовлення комунального підприємства «Об’днане» мав провести у Самборі берегоукріплення Дністра.

Водночас, як стало відомо LMN, це КП за період повномасштабного вторгнення замовило 55 послуг у підприємиці Оксани Володимирівни Данько. Йдеться про укладання бруківки на різних ділянках вулиць міста. Загальна сума, яку жінка заробила за проведення робіт, складає понад 8 мільйонів 200 тисяч гривень. Цікаво, що донька 60-річної Оксани Данько працює у комунальному підприємстві «Об’єднане», яке й виступало замовником робіт.

Згодом, з’ясувалось, що на покладанні бруківки в Самборі вкрали понад 300 тисяч гривень. До того ж, по факту, роботи проводили працівники того ж таки КП «Об’єднане». За цим фактом відкрито кримінальне провадження, у якому фігурують: Євген Квас, його брат – Мар’ян Квас (особисто займається організацією проведення робіт та розподілом коштів), Тетяна Дунь (організовує проведення робіт від своєї матері – ФОП Данько О.В.) ТА Мирон Телятник (інженер технагляду).

Ірина Марчук

Відео