Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Вакцину від коронавірусу випробують на маленьких дітях
09 Червня, 13:04

Вакцину від коронавірусу випробують на маленьких дітях

Компанія Pfizer планує провести випробування своєї вакцини від коронавірусу серед дітей у віці до 12 років. Про це повідомило Радіо Свобода з посиланням на заяву компанії від 8 червня.

У новому дослідженні братимуть участь до 4500 дітей у США, Фінляндії, Польщі та Іспанії.

Вакцина, вироблена Pfizer і її німецьким партнером BioNTech, вже дозволена для використання в екстрених випадках для підлітків від 12 років і старше у США, Канаді та Європейському Союзі.

«У розширеному досліджені використовуватимуть дозу 10 мікрограм для дітей від 5 до 11 років та 3 мікрограма для вікової групи від 6 місяців до 5 років. Для порівняння, дорослі отримують 30 мікрограмів», – заявляють у Pfizer.

Надання дітям безпечних і ефективних вакцин вважається ключовим кроком у боротьбі з пандемією.

Pfizer зазначила, що як тільки у вересні отримає дані випробування, вона, швидше за все, звернеться до регулюючих органів із проханням дозволити використання вакцини для дітей в екстрених випадках.

Нагадаємо, що два місяці тому львівські медики зазначали: у дітей, які важко перенесли коронавірус, часто виникають ускладнення – цукровий діабет та ураження судин.

Також, як раніше писала LMN, лікарі львівського ОХМАТДИТу довго боролися за життя 17-річної Вікторії Магеги з Ходорова, в якої через COVID-19 були уражені легені на 90%. Стан пацієнтки погіршувався, тому її довелося підключати до апарату ШВЛ. Дівчину вилікували.

Фото: ілюстративне

Схожі новини