Чоловіка, якого побили у ТЦК, госпіталізували: що про нього відомо | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Чоловіка, якого побили у ТЦК, госпіталізували: що про нього відомо
19 Вересня, 20:27
logo-black

Чоловіка, якого побили у ТЦК, госпіталізували: що про нього відомо

43-річного харків’янина Вадима, відео з побиттям якого у військкоматі  сьогодні сколихнуло соцмережі, госпіталізували до лікарні зі струсом мозку. Про це LMN розповіла його товаришка, старосамбірянка Софія Риженко.

«Вадим — аніматор. Його сценічне ім‘я Макс. Перші тижні Вадим був у Харкові — багато волонтерив, допомагав людям, у бомбосховищах намагався розважити дітей, щоб їм не було так сумно й страшно. Згодом переїхав з знайомою Дінью у Старий Самбір. Не мали тут житла, то тимчасово жили у фургончику біля річки. Я допомогла їм знайти помешкання. Згодом до Вадима переїхав і його батько, він має інвалідність, мало ходить, практично лежачий», — розповіла Софія LMN.

Дівчина однак не знає, чи має Вадим офіційно оформлене опікунство над батьком.

Затримали чоловіка працівники військкомату 6 днів тому. Зв‘язку з чоловіком практично не було, проте йому вдалось записати відео на інший телефон та передати його блогерам. Він просив про допомогу.

«Його батько таки якось знайшов сили прийти до військкомату. Та його не пустили. Навіть побачитись не дали. Це жах. Він же не злочинець і не в СІЗО», — ділиться дівчина.

Попри те, що справа набрала резонансу, на зв‘язок Вадим поки так і не вийшов. Де він зараз — невідомо.

«Ви уявляєте, якою є людина, що займається аніматорством та працює з дітьми? Він дуже добрий, безобідний. Ну як можна з людини силою вибивати підпис, що він піде воювати, якщо він боїться цього чи не може?», — ділиться дівчина.

Мешканці Старого Самбора кажуть — це не перший випадок такого свавілля та утримання чоловіків працівниками ТЦК, тому дуже сподіваються, що після цієї історії їх притягнуть до відповідальності.

Відео