Видалили пухлину – спіткав параліч: 12-річна Іринка Потічна зі Старосамбірщини прикута до ліжка | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Видалили пухлину – спіткав параліч: 12-річна Іринка Потічна зі Старосамбірщини прикута до ліжка
22 Липня, 21:11
logo-black

Видалили пухлину – спіткав параліч: 12-річна Іринка Потічна зі Старосамбірщини прикута до ліжка

Під час Великодніх свят жвава та енергійна шестикласниця Іринка Потічна зі села Стар’ява, що на Старосамбірщині, відчула біль у спині. Після свят звернулися до медиків. Виявили пухлину в хребті. Дівчинку прооперували, але після операції додався ще й параліч ніг. Вона прикута до ліжка.

Про це LMN  розповів Тарас, виходець зі Стар’яви, який проживає тепер у місті Добромилі. Чоловік каже, що  два місяці родина самотужки давала собі раду. Дівчинка перенесла складну операцію, три блоки хіміотерапії. Родина попри те, що отримує препарати у лікарні, витратила уже 60 тисяч гривень.

«Перед Іринкою ще важкий і коштовний період реабілітації, лікарі пробуватимуть поставити її на ножки. Чи ця дівчинка залишиться безпомічною на ціле життя,чи бігатиме весела квітучими луками літніх Карпат, – залежить зараз саме від нас», – каже Тарас.

Чоловік виготовляє лавки-трансформери, виставив їх на продаж.  Найдорожа коштує 2200 гривень. З десяток має намір пожертвувати для Іринки.

«Іринка – єдина дитина у сім’ї. Вона, звісно, мене й не знає, але я хочу допомогти. І інших запрошую спільно поставити дівчинку на ноги», – закликає Тарас.

«Третій місяць я з дня у день з Іринкою. Працюю на залізниці. Поки був карантин на роботу не треба було ходити. Тепер взяла лікарняне. А що буде далі – одному Богові відомо. Нам би головне, щоб Всевишній порятував мою дівчинку. Наразі невідомо, скільки коштів потрібно, але то однозначно буде коштовно», – додає Юля Потічна, мама дівчинки.

Рахунок на лікування і реабілітацію Іринки:
Ощадбанк : 5167490021907812 Потічна Юлія (мама Іринки).

Відео