З львівського ресторанного холдингу «!Fest» у бюджет стягнули 13,4 млн гривень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
З львівського ресторанного холдингу «!Fest» у бюджет стягнули 13,4 млн гривень
22 Лютого, 11:05

З львівського ресторанного холдингу «!Fest» у бюджет стягнули 13,4 млн гривень

З львівського ресторанного холдингу «!Fest» у бюджет стягнули 13,4 млн гривень. Директор підприємства визнала свою провину. Наразі справу скеровано до суду. Про це повідомили у ТУ БЕБ у Львівській області.

“Слідством встановлено, що співробітники холдингу отримували заробітну плату двома частинами: одна – офіційна, а інша – неофіційна виплачувалась згідно тіньових реєстрів.
Під час досудового розслідування детективи БЕБ провели низку обшуків, отримали відомості щодо відповідних реєстрів необлікованих коштів, виявили службову документацію, що свідчить про нелегальні господарські операції, готівку, чорнові записи, печатки тощо.
В якості свідків були допитані співробітники компанії”, – йдеться у повідомленні.
Слідство повністю підтвердило факти виплати необлікованої заробітної плати та зібрало необхідну доказову базу.
Також детективи Теруправління ініціювали податкову перевірку з приводу правильності нарахування податків та зборів на підприємстві під час нарахування та виплати заробітної плати.
За результатами перевірки було донараховано 13,4 млн грн податків та зборів. Директор підприємства на стадії досудового розслідування свою вину визнала.
Товариство сплатило до державного бюджету завдані державі збитки у повному обсязі. Фігурантці кримінального провадження оголошено підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 212, ч. 3 ст. 212-1 ККУ.
Наразі справу скеровано до суду.
Відео