Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За добу на Львівщині зробили 140 ПЛР-тестів
24 Квітня, 13:03
logo-black

За добу на Львівщині зробили 140 ПЛР-тестів

Усього на Львівщині провели 2644 лабораторних досліджень на коронавірус методом ПЛР. За останню добу – 140. Нагадаємо, 16 з них виявилися позитивними. Такі дані оприлюднив Львівський обласний лабораторний центр МОЗ.

Учора, 23 квітня, в області провели 188 ПЛР-тестів, 22 квітня – 150, 21 квітня – 76. На Великдень зробили лише 68 досліджень методом ПЛР.

На Львівщині щодня можуть проводити 270 ПЛР-тестів, запевняв мер Львова Андрій Садовий.

“У лабораторії Львівського військового госпіталю почали робити ПЛР-тестування. Це вже третя лабораторія у Львові, яка діагностує коронавірус. Таким чином ми можемо робити 270 ПЛР-тестів на день. На разі цього достатньо для перевірки усіх пацієнтів з підозрою на COVID-19”, – казав Садовий.

Однак, як відомо, пацієнтам з підозрою на коронавірус доводиться по кілька днів чекати результатів аналізів. Декому з хворих ставлять діагноз уже посмертно. Скажімо, рідні 44-річного чоловіка з Мостищини, який помер у Винниківському госпіталі у ніч на 21 квітня, дізналися про його діагноз наступної доби.

 

“Я здала зразки для ПЛР-дослідення тиждень тому, результатів не знаю досі, – розповідає LMN медсестра Львівскої обласної інфекційної лікарні, просить не називати її імені. – Зробила це в наметі, що стоїть біля нашого закладу. Думала, вже наступного дня знатиму, чи здорова. Та де там! Почуваюся нормально, але ж постійно контактую з хворими, а  COVID-19, як відомо, може проходити безсимптомно. Якщо результати прийдуть на днях, то хіба вони будуть актуальні?”

LMN хотіла дізнатися, чому на Львівщині проводять таку малу кількість тестів, однак у Лабораторному центрі відмовилися це коментувати.

Фото: uniclinic.com.ua.

  • 0
  • 132
Схожі новини