Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Землю під будівництво потрібно купувати, а не красти»: сьогодні львів‘яни вийдуть на протест
08 Лютого, 08:48
logo-black

«Землю під будівництво потрібно купувати, а не красти»: сьогодні львів‘яни вийдуть на протест

Сьогодні, 8 лютого, о 16.30 небайдужі львів’яни зберуться на вул. Дорошенка, 2. Протестуватимуть проти побудови тут готелю. Адже переконані, ця ділянка дісталась підприємцям нечесно. Через це бюджет Львова втратив близько 7 млн грн.

«Аферу так провернули, що в суд не подаш. Тому один шлях – громадський спротив. Землю під будівництво потрібно купувати, а не красти, – зазначає один з організаторів акції, співзасновник Української галицької партії, львів‘янин Богдан Панкевич. – Потрібно разом чинити опір організованій злочинності в особі львівських чиновників та депутатів».

На акцію просять приходити без жодної партійної символіки.

«Учасники заходу зможуть висловити свою незгоду із оборудками, які уможливлюють безоплатну передачу міської землі під комерційну забудову та зрозуміти, як здійснюються деякі із цих схем», – зазначає Богдан Панкевич.

Частина ділянки на Дорошенка, 2 належить до так званої червоної зони. На ній діє обмеження права на капітальне будівництво та навіть засадження дерев. Ця ділянка розташована у кварталі історично сформованої забудови в межах історичного ареалу міста.

«Вулиця Дорошенка – в самому серці Львова. Не можна допустити повної забудови цього історичного місця, тому сьогодні ми будемо продумувати та обговорювати, як не допустити такої ситуації на інших ділянках», – зазначила LMN Ірина Моряк, голова Політради Української Галицької Партії».

Нагадаємо, будівництвом готелю на Дорошенка займатиметься дочка найбатшого депутата Львівської міської ради Григорія Козловського. Аби дістати землю безкоштовно, забудовники створили фіктивне ОСББ.  Тепер сплачуватимуть місту щороку всього 1% від нормативної оцінки ділянки.

  • 0
  • 596
Схожі новини