Читачі, глядачі та журналісти Львівської Мануфактури Новин передали на дрони для військових понад 50 тисяч гривень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Читачі, глядачі та журналісти Львівської Мануфактури Новин передали на дрони для військових понад 50 тисяч гривень
10 Січня, 16:46
logo-black

Читачі, глядачі та журналісти Львівської Мануфактури Новин передали на дрони для військових понад 50 тисяч гривень

Цей текст про вас, наші неймовірні друзі LMN!  Тож, вмощуйтеся зручненько і читайте про те, як спільно ви допомагаєте нашим Захисникам і Захисницям та наближаєте Перемогу!

У листопаді року, що минув, ми закликали вас долучитися до неймовірної Всеукраїнської збірки на дрони для 80-ї ДШБ, яку оголосили священник Роман Гром та військовий капелан Іван Гальо — “Різдвяні пташки”.

Ідея акції в тому, щоб організувати у своєму місті або селі вертеп чи коляду. Після цього написати організаторам, що підтримуєте “пташок”, а заколядовані гроші перерахувати на рахунок збірки.

Усі, хто доєднався до цієї коляди (а це понад 180 вертепів), отримали унікальну зірку — виконану у кольорах бригади, для якої проводиться збірка. Дизайн цих зірок розробив відомий художник Іван Платок, який родом з села Галівка на Самбірщині.

Перед відправкою до колядників, зірочки були освячені. 

 

Колядникову естафету в рамках акції «Різдвяні пташки», підтримали й журналісти  LMN.  Ми передали її колегам з Гал-інфоРадіо Перше і NLG.media. І дуже вдячні їм за підтримку проєкту!

“Що ж було робити тим, хто не зміг колядувати, проте теж хотів доєднатися до унікальної збірки?”, — подумали ми й закликали підтримувати акцію донатами навіть без коляди. Сьогодні організатори збірки повідомили, що читачі, глядачі та друзі LMN спільно “наколядували” онлайн 51 тисячу 517 гривень, які вже перерахували на офіційний рахунок ГО “Магура”. 

“Дорогі наші, сильні та небайдужі! Дякуємо кожному та кожній із вас! За кожну гривеньку! За кожну копієчку! За вашу небайдужість, за готовність допомогти Воїнам! І за те, що не забуваєте — боротьба за волю триває!”, – каже головна редакторка LMN Юлія Аронова.

Загалом “Різдвяні пташки” зібрали на дрони для наших Захисників понад три мільйони гривень. А в суботу, 13 січня на Львівщині відбудеться фінальна зустріч вертепів, які доєдналися до збірки.

І це буде не просто зустріч, а наймасовіший з’їзд вертепів та коляд, під час якого встановлять рекорд України з виконання коляди найбільшою кількістю вертепів.

Кого росія хоче перемогти? Націю таких неймовірних Людей? Це нереально!!!

 

Команда LMN ще раз дякує усім, хто сьогодні разом із Воїнами та “Різдвяними пташками”. Лише разом ми — сильні! Не забуваймо про це!

Також дякуємо організаторам за таку важливу збірку! “Пташок” на фронті стане більше!!!

User Image
Ольга Піліщук
Відео