Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дружину львівського священника, яка 15 діб перебувала на ШВЛ, перевели з реанімації у палату
29 Грудня, 18:02

Дружину львівського священника, яка 15 діб перебувала на ШВЛ, перевели з реанімації у палату

Сьогодні, 29 грудня, 37-річну Катерину Терлецьку, дружину львівського священника та маму шести дітей, перевели з реанімації у терапевтичне відділення. Про це повідомили у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова. Нагадаємо, що у жінки, яка перебувала на сьомому місяці вагітності, через коронавірусну інфекцію були уражені 90% легень.

«Друзі, це справді чудова новина: нашу пацієнтку Катерину, яка була у відділенні інтенсивної терапії та 15 діб перебувала на штучній вентиляції легень, перевели у терапевтичне відділення, – кажуть медики. – Для її лікування використовували апарат для ШВЛ найсучаснішого інтелектуального рівня HAMILTON-C6. Підключали систему моніторингу, яка працювала цілодобово і стежила за усіма показниками, які забезпечують життєдіяльність. Визначали увесь спектр лабораторних аналізів для того, щоб відстежити динаміку пацієнтки».

134414524_2153511378117656_4732644564521895703_o

Зараз Катерина уже не кисневозалежна, утримує задовільні показники сатурації крові і перебуває на оксигенотерапії.

«Нам це вдалося. Ми – щасливі і разом з усією країною молимося, щоб пацієнтка якнайшвидше повернулася до своїх діток, які її чекають вдома і зустрілася зі своєю новонародженою донечкою», – додають лікарі.

 

Як раніше писала LMN, Катерина захворіла на коронавірус ще 14 листопада.  Тиждень вона лікувалася вдома, а коли стан погіршився – її госпіталізували. На КТ підтвердилися тотальне ураження легенів, тяжкий респіраторний дистрес легенів, тромбоемболія легенів. Показники її крові свідчили, що є наростаюча дихальна недостатність і кисню не вистачає ні жінці, ні плоду. Тому їй провели кесарів розтин. На світ з’явилася  недоношена дівчинка, яку назвали Даринкою. Дитину помістили до інкубатора. Сама ж породілля перебувала у важкому стані.

11 грудня, чоловік Катерини, отець Петро вже повідомляв одну чудову новину. В цей день його дружина зуміла вийти із критичного стану. Та написала самостійно рідним записку: «Я вас люблю і витримаю все».

А 19 грудня, у День святого Миколая, жінку від’єднали від апарату ШВЛ. У неї забрали трехоостому та дали дихати через кисневу маску.

Новонароджена дочка Катерини Даринка ще на ізоляції. Останній тест на  Covid у неї  позитивний. Проте лікарі тішать – дитина почала самостійно дихати.

Фото: Фейсбук

Схожі новини