Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
25 Лютого, 15:53
logo-black

100-річний житель Нетішина поділився секретом довголіття

Катерина Костецька

Сьогодні мешканець міста Нетішин на Хмельниччині Дмитро Мельник святкує 100-річчя. У приміщенні Центру ділових зустрічей “Явір” ювіляра вітають представники мерії, колишні колеги та учні.

Дмитро Іванович народився 25 лютого 1919 року в селі Паланка на Брацлавщині Вінницької області у багатодітній родині. Навчався на історичному  факультеті Харківського педагогічного інституту. У 38-річному віці закінчив Київський інститут іноземних мов.

До того воював на фронті. У 1939-му став курсантом полкового училища в російському Єлабузі, брав участь у радянсько-фінській війні. Воював у складі 20-го окремого стрілецького батальйону. У листопаді 1945-го був демобілізований.

Працював вчителем у селі Глібів Хмельницької області. Досліджував історію краю. У 1988-му вийшов на пенсію і переїхав жити до Нетішина.

Довгожитель має доньку та внука.

 

«Щира молитва та добре серце – ось головний секрет довголіття батька, – розповіла LMN донька Неля Дмитрівна. – На все Божа воля. На долю ніколи батько не нарікає, хоча й життя видалося нелегке. Найбільшим скарбом вважає здоров’я, адже коли є здоров’я, то є все –  і наснага до роботи, і натхнення для долання перешкод, і бажання до життя».

 

 

І сам Дмитро Іванович поділився секретами довголіття.

 

«Я б назвав п’ять головних правил, – каже. – Головне – треба жити в гармонії з собою. Дякувати Богові за все, що маємо і за все, чого не маємо. Їсти овочі та фрукти, вирощені своїми руками. Любити рідне село чи місто, свої традиції та передавати їх своїм дітям. Цінувати те, що маєш».

Фото: Дмитро Похитун

  • 0
  • 252
Схожі публікації