Олег Шиба: “Люди підтримають тих, хто працює не лише перед виборами” | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
29 Листопада, 12:46

Олег Шиба: “Люди підтримають тих, хто працює не лише перед виборами”

Учора закінчилася реєстрація кандидатів на місцевих виборах в ОТГ, які відбудуться 23 грудня. Активно готуються до них і на Радехівщині. Багато партій пропонують своїх кандидатів у депутати. Однією з перших свій список представила Українська Галицька Партія. Тут – і нові обличчя, і люди, яких добре знають в районі.

У Галицькій Партії переконані: прийшов час вибирати інших депутатів. Тих, які роблять добрі справи кожного дня, а не лише перед виборами.

“Протягом останніх років ми дуже багато допомагали на Сході, бо там було багато проблем. Тепер ми почали більше працювати тут, в себе вдома, адже тут теж є багато негараздів: в школах, лікарнях, ФАПах. Люди втомилися від цих проблем і популізму. Зміни треба робити в громадах вже сьогодні, не чекаючи”, – розповідає Олег Шиба, №1 у списку Української Галицької Партії.

Олег Шиба – відомий волонтер та засновник Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова. Цими днями він теж перебуває на Сході, але вже з наступного тижня повернеться до активної роботи в районі.

“Ми їздимо по селах, спілкуємося з людьми, плануємо свою програму, яка буде складатися з конкретних пропозицій, про які говорять люди. Більшість цих проблем реально вирішити. Віримо, що люди підтримають тих, хто працює не лише перед виборами, а постійно”, – розповів Олег Шиба.

Усі кандидати, яких підтримує Галицька Партія, живуть тут: в Радехові та в різних селах району. Кожне село майбутньої громади матиме в цій команді свого представника. Вже незабаром команда представить свою програму дій, а також запросить мешканців на цікаві зустрічі та відверті розмови.

  • 0
  • 2088
Схожі публікації