Вибори до Бібрської ОТГ мало не зірвалися: фальсифікація чи механічна помилка? | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
20 Грудня, 18:57

Вибори до Бібрської ОТГ мало не зірвалися: фальсифікація чи механічна помилка?

Вчора, 19 грудня, члени територіальної виборчої комісії у Бібрці Перемишлянського району на Львівщині зафіксували спробу зриву виборів до об’єднаної територіальної громади. Під час друку бюлетенів виявилося, що вони містять змінену інформацію про одного з кандидатів на посаду голови Бібрської міської об’єднаної територіальної громади, повідомляє Zaxid.net.

«Вже в перших надрукованих примірниках бюлетенів ми виявили, що частина інформації про кандидата Василя Марочканича з невідомих причин зникла. Ми зупинили друк і звернулися в СБУ», – розповіла голова Бібрської ТВК Марія Король.

Для друку бюлетенів використовували комп’ютер Бібрської міської ради. Її голова Роман Гринус як самовисуванець змагається за посаду голови Бібрської міської ОТГ. Його конкурент – Василь Марочканич – є головою Великоглібовицької сільської ради і представляє «БПП «Солідарність».

За словами Марії Король, територіальна виборча комісія вже надрукувала бюлетені з повною інформацією про кандидатів. Вибори до Бібрської міської об’єднаної територіальної громади відбудуться, як і заплановано – в неділю, 23 грудня.

  • 0
  • 1021
Схожі публікації