Громадські активісти об’єднуються для спільних дій | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
17 Лютого, 14:08

Громадські активісти об’єднуються для спільних дій

 

Учора, 16 лютого, у місті Нетішин представники ГО «Люди Країни» презентували хмельницький обласний осередок. Символічно це відбулося напередодні Дня Героїв Небесної Сотні. Адже саме Майдан познайомив і згуртував небайдужих людей з Львівщини та Хмельниччини.

У актовій залі місцевого Палацу культури зібралися волонтери, громадські активісти, журналісти.  З часів Революції гідності вони досі тісно спілкуються, діляться ідеями, підтримують одні одних. Тепер вирішили працювати як одна команда.

Перейняти досвід «Людей Країни» приїхали представники й інших областей.

 

«Тішить, що в Україні є велике середовище людей, які сьогодні так само вболівають за країну, як і тоді на Майдані, – розказує ГО «Люди Країни» Василь Курій. – Скажу відверто, ми й самі не думали, що наша молода організація, якій лише один рік, викличе таке зацікавлення однодумців по всій Україні. З обласної спільноти ми стрімко перетворюємося на всеукраїнську. Про бажання приєднатися до нас вже заявили і на Закарпатті, Івано-Франківщині, Житомирщині, Полтавщині.

 

Це серйозний виклик, адже не так просто знайти механізми комунікації сотень людей. Та мусимо впоратися, адже зароджується рух, який може серйозно вливати на процеси не тільки на місцевому рівні, а й загалом в Україні».

 

Координатор ГО «Люди Країни» на Хмельниччині Олександр Третяк розповів LMN, що для місцевих громадських активістів особливо важливою є інформаційна підтримка. Олександр живе і працює у Нетішині.

 

«У нашому місті є багато громадських організацій, які втілюють низку важливих проектів, особливо для дітей та молоді. Керівники цих осередків давно думали про спільний інформаційний майданчик, який допоможе переродити ці активності в один потужний громадський рух. Будемо раді перейняти досвід «Людей Країни» і  скористатися напрацюваннями львівських активістів.»

 

  • 0
  • 3434
Схожі публікації