Мер Нетішина вимагає у Президента добудувати два енергоблоки | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
18 Березня, 17:37

Мер Нетішина вимагає у Президента добудувати два енергоблоки

Сьогодні, 18 березня, Президент України Петро Порошенко приїхав у місто Нетішин. Зокрема, відвідав Хмельницьку атомну електростанцію. Там і пройшла робоча нарада.

Під час зустрічі міський голова Нетішина Олександр Супрунюк вимагав, аби Президент вирішив питання добудови 3 та 4 енергоблоків місцевої електростанції.

“Ми вимагаємо їх добудувати, бо без цього ми не виживемо. При добудові енергоблоків, дуже прошу, щоб 10% отримало місто Нетішин, як це передбачено проектними розрахунками”, – каже Супрунюк, передає НГП.

Крім цього, міський голова заявив, що населенню, яке проживає у зоні спостереження атомної електростанції, не забезпечено своєчасної компенсації коштів “Енергоатомом”. Протягом п’яти останніх років міста-супутники недоотримали 1,5 млрд. грн.

“Ці гроші необхідні для утримування протирадіаційних укриттів та низки інфраструктурних об’єктів”, – наголосив градоначальник.

Як відомо, 11 липня 2018 року Кабінет міністрів затвердив техніко-економічне обґрунтування добудови 3 і 4 енергоблоків  Хмельницької АЕС . Вартість – 72,4 млрд. грн.

При цьому вказали, що це не остаточна вартість. Для потреб 30 км зони спостереження передбачено виділення до 10% від загальної вартості добудови.

Терміни будівництва – 84 місяці від початку робіт. Введення в експлуатацію 3 енергоблоку приблизно у 2025 році.

  • 0
  • 3677
Схожі публікації