На виборах до Меденицької ОТГ забули про одного кандидата – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
23 Грудня, 17:42

На виборах до Меденицької ОТГ забули про одного кандидата

Скандал на виборах розгорівся сьогодні в Меденицькій ОТГ. Там не внесли до виборчого бюлетеню прізвище одного із кандидатів Степана Мазура, підтримуваного політичною партією «Об‘єднання «Самопоміч». Тепер вирішуватимуть питання через суд.

“Це кричущий випадок, який свідчить про серйозне порушення демократичного виборчого процесу та намагання недопустити кандидата від «Самопомочі» в новостворену ОТГ. Спостерігачі складають акти та пишуть скаргу. Ми будемо звертатись до суду!”, – каже керівник Дрогобицької районної організації «Об‘єднання «Самопоміч» Володимир Якимів.

Степан Мазур, місцевий диякон в церкві. На цих виборах міг отримати не погану підтримку.

“Як так сталося, що людину могли забути додати до списку. Бюлетень мав кимось перевірятися до виборів, а не в сам день, коли голосують. Питали в голови комісі, що сталося, казала технічна помилка. Випадково не внесли Мазура до списку. За нього хотіло багато голосувати, з тих людей, що я знаю. Він справедливий чоловік, дякує в нас, багато його поважає. Не з проста це все. Комусь вигідно було так зробити”, – каже в телефонній розмові LMN місцевий мешканець Микола Гараса.

За виявленним фактом правопорушення, спостерігачі склали акт та написали скаргу.  Партія, яку представляв кандидат Мазур пообіцяла звернутися до суду.

Нагадаємо, на Львівщині вибори голів сьогодні проводять у п’ятьох об’єднаних територіальних громадах.

  • 0
  • 246
Схожі публікації