Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
28 Січня, 19:33

Підтримали полонених: в Нетішині піднято прапор військово-морських сил

Катерина Костецька

В Україні продовжуються акції на підтримку військовополонених моряків українського флоту шляхом підняття прапору ВМС України на центральних флагштоках міст, на державних та приватних будівлях.

До флешмобу приєднався і Нетішин на Хмельниччині. За ініціативи міського осередку Всеукраїнської асоціації ветеранів-підводників та підтримки міської влади стяг військово-морських сил України підняли на площі перед адміністративною будівлею виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

Прапор майорітиме поруч із державним стягом та прапором Нетішина допоки українські моряки не повернуться з російського полону.

 

 

«Наші моряки, як справжні патріоти, діяли з честю та гідністю, так само вони зараз поводяться в полоні і з не меншою гордістю повернуться до рідних домівок, – розповів член міського осередку ветеранів-підводників Сергій. – Наш народ непереможний. Ми готові стояти за свою землю. Ця акція – знак солідарності з українськими моряками».

 

 

Окрім того, стяг має нагадувати світовій спільноті про необхідність сприяти поверненню на Батьківщину бранців Кремля.

 

Нагадаємо, 25 листопада у Керченській протоці російські кораблі атакували та захопили український буксир «Яни Капу» і два катери – «Бердянськ» і «Нікополь». Деякі моряки отримали поранення, а після так званого суду на території окупованого півострова Крим, усіх полонених вивезли на територію Російської Федерації. Серед полонених – моряк із Шепетівки Сергій Цибізов.

Фото: Катерина Костецька

 

 

50790800_621745231593691_2491424856696946688_n
  • 0
  • 1248
Схожі публікації