Пропускають по двоє в кабінку та без паспортів: як голосують сьогодні в селах Львівщини – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
23 Грудня, 18:45

Пропускають по двоє в кабінку та без паспортів: як голосують сьогодні в селах Львівщини

Ще більше години до завершення виборчого процесу в ОТГ. Спостерігачі фіксують дрібні порушення та повідомляють про відносно високу явку на виборах.

«Не грубі, але все ж порушення є. У кабінки голова пропускає по двоє людей. І якщо в одному випадку голосувати заходить бабуся з внучкою, посилаючись на поганий зір, то в інших є випадки, що цілком здорові та самостійні особи голосують разом в одній кабінці. На зауваження голова комісії просить не втручатися, начебто спостерігачі не мають права пхатись до кабінок. Є випадки, що голосувати дозволяють за ID-картами і без витягу про зазначене місце проживання. Одного кандидата в депутати в комісії сидять родичі, дружина та дочка. Видаються бюлетені без паспортів», – розповіла у телефонній розмові LMN спостерігач від Укранської Галицької Партії, яка зараз слідкує за виборами до місцевих рад у селі Глібовичі Перемишлянського району.

Зі слів спостерігача, наразі на дільниці проголосувало вже більше 80 % виборців.

Загалом в області територіальні виборчі комісії зареєстрували 1040 кандидатів у депутати і 31 кандидат на посади міських, селищних і сільського голів. На Львівщині обиратимуть 130 депутатів – по 26 в кожній із п’яти ОТГ.

  • 0
  • 282
Схожі публікації