Старий Кривин об’єднується з Нетішином | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
25 Березня, 10:57
logo-black

Старий Кривин об’єднується з Нетішином

Катерина Костецька

22 березня депутати Старокривинської сільради на Хмельниччині проголосували за об’єднання з містом обласного значення Нетішином.  З 13-ти присутніх обранців, одинадцять, а також сільський голова Василь Малинюк проголосували за приєднання. Двоє – проти.

Нагадаємо, три тижні тому в селі відбувалися громадські слухання з цього приводу. Більшість людей проголосувала за приєднання до Нетішина.

Ті, хто виступав проти, висловлювали побоювання, що після об’єданання закриють амбулаторію та школу. Також доведеться їздити у Нетішин по різні довідки, оскільки не буде сільради.

«Ніхто нічого закривати не буде, – каже LMN  заступниця міського голови Нетішина Ольга Бобіна.  – Те, що люди зможуть отримувати довідки на місці, це точно. Амбулаторія, як і школа, й надалі працюватиме в селі. Про це не раз наголошував міський голова Нетішина. І вона буде обладнана всім необхідним”.

15 березня на сесії 8 із 13 присутніх депутатів сільської ради не підтримали односельчан, проголосували проти. Це обурило людей. На сесії у п’ятницю обранці таки підтримали волю старокривинців.

Фото: LMN

  • 0
  • 313
Схожі публікації