Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
08 Лютого, 14:27

У Нетішині на кір захворіло 7 осіб

 

Катерина Костецька

З початку року на Хмельниччині на кір захворіло 815 осіб, зафіксовано 1 летальний випадок. У Нетішині занедужало семеро людей, з них четверо – діти.

Першою в місті захворіла дівчинка, яка відвідує дитсадок №9. Вона заразила свою сестру, ученицю середньої школи №4.  По одному випадку захворювання зафіксовано серед учнів навчально виховного комплексу і загальноосвітньої школи №1.

Сьогодні у місті проводять різні заходи для боротьби із захворюванням на кір. Посилено санітарно-гігієнічний, протиепідемічний та дезінфекційний режими.

Медичні працівники роблять додаткові щеплення проти кору тим, хто потребує. Протягом  21 дня наглядатимуть за особами, які контактували з хворими. За потреби їм якнайшвидше, протягом 72-х годин після контакту, введуть вакцину.

Медсестри у садках щоранку особливо уважно перевірятимуть дітей.

Медики закликають батьків, чиї діти не мають прививок чи ревакцинації, звернутися до свого лікаря і якомога раніше провести щеплення. Нагадують, два щеплення дають достатній захист у випадку інфікування.

 

«Вакцина в нашій поліклініці якісна, бельгійська. Вона є комплексною – захищає від кору, паротиту і  краснухи. Перше щеплення проводиться  у віці 1 рік , друге – у 6 років.  Але якщо дитина контактувала з хворою особою, і цей контакт встановлений, друге щеплення можна робити не чекаючи 6-річного віку дитини. Важливо створити високий титр захисних антитіл, який боротиметься з вірусом, – розповіла заступник директора Центру первинної медико-санітарної допомоги.

  • 0
  • 304
Схожі публікації