Вікторія Олійник з Нетішина втретє виступатиме в гіпсі на «Голосі країни» – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
22 Березня, 14:23

Вікторія Олійник з Нетішина втретє виступатиме в гіпсі на «Голосі країни»

Вікторія Сидорук

17 березня Вікторія Олійник з Нетішина на Хмельниччині перемогла у «співочих боях»  проекту «Голосу країни». Дівчина співала сидячи, адже має зламану ногу.

Вікторія змагалася із Вікторією Уваровою, вихованкою Наталії Могилевської. Дівчата виконали пісню «Bitanga» Alina Pash. Перемогла нетішинка.

«Ти танцювала голосом», – похвалив її тренер шоу-програми Потап.

«Ти талановитий боєць, з яким я хочу піти далі», – сказав Монатік

За два дні до сліпих прослуховувань, які відбувалися 3 березня, Вікторія впала на слизькій засніженій дорозі. Отримала численні травми ноги.

«Це був нестерпний біль. Спочатку я надіялась, що просто підвернула ногу, але виявилося, у мене перелом зі зміщенням, крововилив, – розповіла LMN дівчина.  – І все це за два дні до такої бажаної мрії. Розуміла, що доведеться співати сидячи – а це набагато складніше, ніж стоячи. Та вирішила, як би важко не було, обов’язково здійсню свою мрію.»

До Києва дівчині допомагали добратись мама та її вчителька по вокалу Ольга Дьячина.

Нагадаємо, під час сліпих прослуховувань до Вікторії повернулися Потап та Монатік. Дівчина обрала тренером останнього. Після виступу Потап та Дан Балан поставили на її гіпсі автографи.

«У «Голос країни» я мріяла потрапити давно. Вирішила подати заявку два роки тому. Тоді поїхала у Київ, навіть нікому не сказавши. Та, на жаль, на першому кастингу не пройшла. Я не з тих, хто легко здається, тож через рік  знову подала заявку. І ось я тут, на «Голосі», – каже Вікторія.

Дівчина прийшла на уроки вокалу в 4-річному віці до керівника нетішинської вокальної студії «Венісаж» Ольги Дьячиної. Відтоді співати не переставала.

Зараз Вікторія Олійник очікує на чергову операцію та готується до наступного етапу шоу «нокаутів» разом зі своїм тренером Дмитром Монатіком. Її виступ можна буде побачити 24 березня в ефірі каналу «1+1».

olijnyk-2

На фото тренер шоу Потап ставить автограф на гіпсі Вікторії.

  • 0
  • 563
Схожі публікації