Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
17 Квітня, 11:14
logo-black

«Все, що ми привозимо, має доходити до потребуючих»: волонтерів Львівщини закликають об’єднатися

Марія Оринчак

Львів’янка Ольга  Сорока з громадської організації «Люди Країни» закликає волонтерів області об’єднатись для координації своїх  дій. Активістка переконана: те, що привозять волонтери, часто не доходить до потребуючих через нечистий на руку персонал та керівництво хоспісів, інтернатів та сиротинців.

 

«Буває таке, що в один заклад волонтери привезли рідке мило і шампунь. А мені персонал каже, що давно цього ніхто не привозив і цих засобів дуже бракує. Виникає питання: «А де поділось?» – розповідає Ольга LMN.

 

Жінка вважає, що часто в закладах не розуміють, що всі продукти та речі, які привозять волонтери, жертвують прості люди, серед яких є і бідні, і пенсіонери.

 

«Їм здається, що то доставили десь там з державного складу, то й можна собі безцеремонно красти. А волонтери ще зберуть. Але я особисто відмовляюсь годувати персонал. Я хочу, щоб все, все що ми привозимо, доходило до потребуючих», – обурюється Ольга.

 

Вона пропонує координувати роботу волонтерів у закритій Фейсбук-спільноті «Волонтерська спілка».

 

«Є й інший дуже позитивний аспект створення такої групи. До мене часто звертаються люди, які хочуть пожертвувати комп’ютер або інше щось для діток. А я не знаю, куди це направити. А була б група волонтерів, то написала б туди. І точно знайшовся б хтось, хто знає людей, які потребують саме цього», – додає волонтерка.

  • 0
  • 355
Схожі публікації