Як підготуватися до євроремонту у квартирі – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
11 Вересня, 12:03

Як підготуватися до євроремонту у квартирі

Євроремонт квартири найчастіше обирають люди, які щойно купили нову порожню квартиру та хочуть повністю оздобити її. Або ж власники житла, які бажають кардинально змінити його інтер’єр. Процес передбачає повну заміну комунікацій, дверей, вікон, новий дизайн та план, а також обробку стін, підлоги та стелі. Після проведених робіт клієнт отримує повністю оновлене житло з унікальним дизайнерським рішенням.

У будь-якому випадку ремонт пов’язаний із будівельним сміттям, пилом та купою інших неприємних моментів. Тому необхідно попередньо підготувати квартиру, щоб зробити легшим для себе цей захід та уникнути надалі додаткових робіт.

 

Створити дизайн-проект та скласти кошторис

 

Передусім потрібно розробити індивідуальний план проведення робіт. Такий вид ремонту включає повну заміну будівельних елементів та конструкцій. Тому важливо знайти людину, яка зможе втілити всі ваші побажання та скорегувати необхідні деталі.

Не варто економити на послугах дизайнера, оскільки саме цей фахівець працює над створенням дизайн-проекту. Якщо ви не маєте фахової дизайнерської підготовки, самостійно розробляти дизайн-проект буде складно. Дизайнер допоможе втілити в життя всі ваші мрії та фантазії, вам залишиться лише чітко висловлювати свої побажання.

Далі потрібно скласти кошторис. Зробити це вам допоможе фахівець ремонтно-будівельної компанії. Вартість ремонту включає не лише послуги будівельників, електриків, сантехніків та інших фахівців, а й ціну на будівельні матеріали. Ви можете вибрати та придбати самостійно, однак краще це питання довірити фахівцеві. Якщо ви плануєте зробити
євроремонт у Львові, можна звернутися до ремонтно-будівельної компанії «РБК Кронос», яка надає комплексні ремонтні послуги. Адже в штаті працюють усі необхідні фахівці.

 

Підготувати квартиру до євроремонту

 

Далі переходимо до безпосередньо підготовки самого житла. Для цього необхідно виконати такі роботи:

● Звільнити приміщення від меблів та всіх зайвих речей.

● Підготувати стіни та стелю. Зніміть усі зайві речі та витягніть гвіздки,
кріплення, які містяться в стінах.
● Підготувати підлогу. Закрийте її газетами чи плівкою, плінтуси зніміть.
● Зняти фурнітуру з пластикових вікон.
● На вхідних дверях у кімнату повісити міцну плівку до підлоги, щоб уникнути
потрапляння пилу в інші кімнати.
● Підготуйте інструменти та будівельні мішки. Будь-яке сміття краще
виносити частинами, ніж розгрібати потім велику гору.

 

Як замовити безкоштовний розрахунок кошторису в будівельній компанії

 

Ціна на євроремонт у кожному випадку розраховується індивідуально й залежить:

● від площі квартири;
● обсягу та складності робіт;
● від додаткових побажань клієнта;
● від цін на будівельні матеріали.

Точну вартість ремонтних робіт вам допоможе розрахувати фахівець будівельної компанії. Для цього достатньо заповнити онлайн-форму на сайті підрядника або ж зателефонувати в офіс. Якщо ви плануєте заощадити на розрахунку кошторису та отримати цю послугу безплатно, можна скористатися послугами RBK Kronos.

  • 0
  • 628
Схожі публікації