Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Затриманий на хабарі Дзюдзь прийматиме звіт Діденко
09 Травня, 19:36
logo-black

Затриманий на хабарі Дзюдзь прийматиме звіт Діденко

Наступного вівторка, 19 травня, відбудеться XXVI чергова сесія Львівської обласної ради. На ній депутати розглянуть 35 питань порядку денного. Одне з них – “про заслуховування інформації прокурора Львівської області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Львівської області у 2019 році”. Про це свідчить порядок денний сесії, опублікований на сайті ЛОР. 

sesiya-2

Інакше кажучи, як зазначає у відеозверненні громадський активіст ГО “Люди Країни”, співзасновник руху “Стоп Лісоцид” Василь Курій, йдеться про звіт Ірини Діденко за попередній рік. Співдоповідачем у цьому питанні буде Михайло Дзюдзь – депутат Львівської обласної ради від БПП “Солідарність”, голова постійної депутатської комісії з питань законності, депутатської діяльності, регламенту, правоохоронної та антикорупційної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем. Михайла Дзюдзя 11 березня затримали на хабарі. 

“Також у залі буде Інна Свистун з “Самопомочі”, якій нещодавно оголосили підозру. Звичайно, у залі також буде депутат від “Народного руху”, директор Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру Ігор Ковальчук, в якого нещодавно виявили велику суму коштів незрозумілого походження. Будуть представники медичної мафії. А ще, можливо, буде директор комунального підприємства “Галсільліс” Володимир Мельник, якого теж затримали на хабарі. Тобто у залі буде дуже багато людей, які дуже переймаються долею Ірини Діденко, чи, радше, своєю”, – каже Василь Курій. 

Активіст вважає, що виносити таке питання у час карантину не варто. У цей час, зазначимо, громадські активісти не мають доступу до сесійної зали, а для журналістів доступ обмежений. 

“Чому ж Ганущин таке робить? Він бачить, що його соратників одного за одним “вибивають”. Ірина Діденко може ще комусь підозру вручити. І з ким же тоді залишиться пан Ганущин? І, власне, виходить, що люди, які отримали підозри у різних злочинних діяннях, будуть атестувати Ірину, приймати її звіт”,  – зазначає активісти. 

Василь Курій припускає, що звіт головної прокурорки Львівщини за таких умов можуть не прийняти, тому просить громадськість тримати цю сесію на контролі. 

Нагадаємо, Ірину Діденко призначили очільницею прокуратури Львівської області у жовтні 2019 року. За час роботи на цій посаді прокурорка підписала ряд підозр у резонансних справах.   

Керівниці управління комунальної власності Львівської міської ради Інні Свистун оголосили підозру в службовій недбалості 6 травня. Внаслідок дій чиновниці бюджет міста недоотримав майже 1,2 млн грн.

Михайла Дзюдзя працівники НАБУ затримали на хабарі 11 березня у містечку Миколаїв біля ресторану «Панорама Холл»

13 січня, правоохоронці затримали на хабарі керівника комунального лісового підприємства “Галсільліс” Володимира Мельника. Той вимагав від підлеглих щомісячну неправомірну вигоду в розмірі 30-40 тис. грн від кожного. 

Наприкінці грудня 2019 року правоохоронці працювали над викриттям корупційної схеми, яку налагодило керівництво медзакладів. У межах цієї справи у директора Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру Ігоря Ковальчука вилучили понад 2 мільйони гривень. 

Фото: LMN.

Схожі новини