Вже третя ОТГ на Самбірщині встановлює контроль над діяльністю лісгоспів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вже третя ОТГ на Самбірщині встановлює контроль над діяльністю лісгоспів
23 Березня, 19:52
logo-black

Вже третя ОТГ на Самбірщині встановлює контроль над діяльністю лісгоспів

Сьогодні, 23 березня, депутати Ралівської ОТГ на Самбірщині на сесії прийняли рішення про порядок ведення лісового господарства та використання лісосировинних ресурсів на своїй території. Відтепер підприємства, що займаються лісовим господарством, мають усі рубки погоджувати з громадою. Ралівчани вирішили скористатися прикладом Стрілківської та Добромильської громад, яке таке рішення прийняли напередодні.

«Порушити це питання вирішили за пів дня. Вчора побачив статтю про рішення Стрілківської ОТГ. У нас, в Ралівці, така ж проблема. Жителі не один раз зверталися зі скаргами, що ліс ріжуть. Люди не знають, хто ріже, чи ці рубки супроводжуються якимись документами, – розповідає LMN депутат Ралівської ОТГ Володимир Роман. – Швидко таке питання винесли на сесію, проголосували за нього. З 1 квітня до 15 червня у лісах Ралівки не будуть проводитися жодні роботи. А далі будемо скликати громадські слухання, на яких люди мають вирішувати що різати, де різати і коли різати. Після кожних рубок мають відбуватися насадження. Вирізав – одразу посади».

Нагадаємо, що 19 березня таке рішення прийняли на сесії Добромильської ОТГ. А 30 грудня торік за це проголосували на сесії депутати Стрілківської ОТГ.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Відео