Релоковане у Самбір підприємство випікає паски у три зміни: секрети вдалого виробництва (ВІДЕО) – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
06 Квітня, 22:25
logo-black

Релоковане у Самбір підприємство випікає паски у три зміни: секрети вдалого виробництва (ВІДЕО)

Кондитерська компанія «AllCookies», яка рік тому переїхала до Самбора з Харкова, напередодні великодніх свят запустила виробництво пасок. Над цим підприємство цілодобово працює упродовж двох тижнів. Працівники трудяться над великоднім хлібом у три зміни. Виготовляють класичні та сирні паски.

 

«Більшість наших працівників зараз – це мешканці Самбірщини. Раніше частина з них була змушена їздити за кордон, щоб знайти роботу, а тепер мають можливість працювати неподалік дому. Тішимось, що вони задоволені роботою. Нам дуже подобається в Самборі, але в рідний Харків теж повернутись хочеться. Хоча, думаємо, коли будемо їхати, тут все одно залишимо виробничу лінію», — розповідає LMN головний бригадир виробництва Наталія Гайденко. 

Щоб паски виходили добрими, фахівці рекомендують використовувати продукти найвищої якості. Особливо прискіпливо варто обирати дріжджі. Також, як розповідає працівник підприємства Микола Мартушкевич, для тіста краще використовувати старішу муку, що вже трохи полежала. 

«Зі старішої муки, що трохи полежала на сухому складі, тісто виходить кращим. Якщо мука молода – вона довше міситься і не така приємна в роботі», — пояснює Микола LMN. 

Не менш важливо правильно зберігати паску, щоб вона довго залишалась м’якою. Кожну свою паску працівники підприємства кладуть в окремий пакет та перев’язують стрічкою. Це започаткували ще в Харкові. «AllCookies» були першим виробництвом, яке вирішило реалізовувати вироби так, а не просто у формочках. 

«Після того, як паски застигли, їх треба запакувати і поставити в ящик. Не треба, щоб вони там стояли просто кілька годин чи день. Все треба робити одразу, щоб вони залишались свіжими», — додає Інесса Саваріна, керівниця підприємства.   

1-3-8
10-20

Нагадаємо, підприємство релокували в Самбір через повномасштабне російське вторгнення. Раніше компанія орендувала приміщення у Харкові.  У Самборі ж знайшли колишні виробничі цехи, там є відповідні потужності, потрібна площа, складські приміщення. Більше про роботу підприємства LMN розповідала тут

 

3-2-8
2-3-3
8-22
  • 0
  • 8322
Схожі публікації