Сьогодні - останній день голосування за громадські проекти Львова | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завершується голосування за громадські проекти Львова
14 Листопада, 12:15

Завершується голосування за громадські проекти Львова

Голосування триває вже 14 днів 

З 1 листопада триває конкурс на найкращий громадський проект міста Львова. Проект-переможець профінансують з громадського бюджету.

Проголосувати можуть особи, що досягли 16 річного віку та зареєстровані у Львові або:

  • працюють у Львові (підтверджується довідкою з місця праці)
  • навчаються у Львові (підтверджується студентським квитком)
  • володіють об’єктами нерухомості у Львові ( підтверджується копією витягу на право власності)
  • народжені у Львові (підтверджується паспортом)

ЛМН вже писала про деякі проекти, винесені на голосування. Серед них – створення сучасної лабораторії для дитячої лікарні. Такий проект дозволить робити аналізи набагато швидше, що може допомогти врятувати дитяче життя.

А ось у пологовому будинку на вул. Рапопорта хочуть хочуть облаштувати сучасну палату інтенсивної терапії для новонароджених. Планують купити повітряний компресор, дитячий дихальний апарат, інфрачервоний обігрівач для новонароджених, монітор пацієнта, двошприцевий насос та лампу для фототерапії та інше устаткування.

Ще один важливий проект – служба візитів до дітей з інвалідністю. Головною метою проекту є допомога сім’ї створити такі умови, в яких дитина могла б повноцінно рости, розвиватися, реалізовувати себе, звикати до життя в суспільстві.

Є також цікавий проект, який пропонують львів’яни у бюджеті участі – “Озеро на Панча”. Там люблять влітку відпочивати діти і дорослі, але відповідних умов фактично немає. Щоб облаштувати тут відпочинкову зону потрібно 3 мільйони гривень. Тож ініціатори проекту дуже сподіваються на підтримку львів’ян.

Наразі проголосувало 54770 осіб. Усі, хто ще не встиг, мають час зробити це до завтра.

Електронна система формує рейтинг проектів за  кількістю голосів. Список проектів-переможців оприлюднять після фінального затвердження відповідними підрозділами.

Відео