На окрузі, де переміг Віктор Балога, зафіксовано масовий підкуп, – «Слуга народу» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
24 Липня, 15:57
logo-black

На окрузі, де переміг Віктор Балога, зафіксовано масовий підкуп, – «Слуга народу»

Ірина Яким

У 69 виборчому окрузі, що охоплює Мукачево та прилеглі території, на виборах 21 липня переміг Віктор Балога. За даними ЦВК, він обійшов свого опонента, представника партії «Слуга народу», Едгара Токара з відривом у 1,34%.

Результати виборів у цьому окрузі, як і в інших 9-ти по всіх Україні, представники «Слуги народу» будуть оскаржувати. Відповідну заяву вони оприлюднили у Фейсбуці. Кажуть, у 69-му зафіксовано багато порушень і масовий підкуп.

Балога ж відповів, що не проти перерахунку.

 

“Хочете перераховувати – давайте перераховувати, – написав він також у Фейсбуці. – Але усі голоси, на всіх дільницях, по всьому окрузі. Щоб більше ніхто, ніколи не сумнівався у виборі закарпатців. І хай результати встановлюють комісії, у яких мої опоненти і так мають більшість, а не суди. Ви ж знаєте, дорогі друзі, що судді у нас – це такі люди, які не читають закони, а у всьому підтримують того, хто представляє владу. А це – чистий бєзпрєдєл».

 

Балоги продовжують втрачати вплив у регіоні, вважають експерти.

 

«Парламентські вибори 2019 на Закарпатті стали боротьбою брендів: закарпатського багаторічного бренду – сім’ї Балог та всеукраїнського молодого бренду – партії «Слуга народу». Балоги точно недооцінили ризики цієї виборчої кампанії. З трьох братів до Ради проходить тільки Віктор.  І це за умови, що провладній партії не вдасться довести наявність фальсифікацій», – коментує LMN політолог Михайло Шелемба.

 

Подібно до Балог у Мукачеві зменшується і вплив сім’ї Андріївих в Ужгороді. Брат чинного мера Ужгорода Богдана Андріїва – Андрій Андріїв – посів у депутатських перегонах всього третє місце. Хоч розрив між кандидатами і становить 0,5 – 1 %, Андріїва випередили самовисуванець Роберт Горват та кандидат від фракції «Слуга народу» Олександр Пекар.

Нагадаємо, на Львівщині на 118 виборчому окрузі представниця «Голосу» Галина Васильченко перемогла бізнесмена та народного депутата Богдана Дубневича.

  • 0
  • 218
Схожі публікації