На Закарпатті вилучили контрабанду на 70 мільйонів гривень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
01 Липня, 20:07

На Закарпатті вилучили контрабанду на 70 мільйонів гривень

Ірина Яким

29 червня працівники Служби безпеки України викрили нелегальний оптовий склад з тютюновою продукцією у Закарпатській області. Там знаходилося близько 10 тис. блоків цигарок. Це найбільша партія, вилучена за всю історію незалежної України. Загальна її вартість – 70 млн грн.

Контрабандисти організували налагоджену схему ввезення та збуту тютюнової продукції. Спочатку постачали до України цигарки відомих світових брендів в обхід митного контролю та сплати акцизів. Тоді частину продавали на українському «чорному ринку», а частину – транспортували до Європейського Союзу. Акцизна вартість однієї пачки тютюнового виробу з фільтром в Україні – в середньому 16 грн. Контрабандисти ухилилися від сплати понад 1,5 млн грн податку. У Європі акциз на цигарки ще вищий – одна пачка там коштує 5-7 євро.

«Цей нелегальний оптовий склад знаходився в одному з прикордонних районів Закарпаття. Зараз встановлюємо можливі корупційні зв’язки організаторів каналу з посадовцями на державному кордоні, – кажуть LMN у прес-центрі CБУ в Закарпатській області. – Налагоджена схема постачання та збуту товару свідчить про те, що партії контрабанди перевозили не вперше. Цигарки навіть не маскували, а просто перевозили вантажівками у коробках».

фото: прес-центр СБУ

  • 0
  • 706
Схожі публікації