Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
21 Грудня, 12:57

Перед виборами в ОТГ чиновники нагинають сільських голів, директорів шкіл, – Ігор Телішевський

 

Голова Львівської обласної партійної організації “УКРОП” Ігор Телішевський заявив про адміністративний тиск, який використовує обласна влада, готуючись до виборів в ОТГ, які відбудуться 23 грудня.

 

«Я спілкуюся з людьми по районах і мені всі кажуть: такого адмінтиску навіть за часів Януковича не було, – розповів Телішевський під час вчорашнього засідання Громадського прес-центру “Вибори-2018”. – Цього року виборами займаються і голови райдержадміністрацій, і особисто губернатор. Працюють чітко на своїх кандидатів, які йдуть від провладної партії. І це по всіх ОТГ така ситуація.

 

Останнім часом в райони, де будуть вибори, зачастили обласні керівники від освіти, охорони здоров’я, культури. Раніше ніколи не їздили, а тут щотижня по школах, лікарнях збирають цілі аудиторії. І під час виступів раптом з’являється кандидат від провладної партії.

 

Чиновники зі Львова викликають в свої кабінети сільських голів, директорів шкіл і нагинають їх, бо по іншому назвати це не можна. Кажуть: «Ви маєте нам помогти». Знаю, що керівник Радехівської районної організації БПП викликав всіх голів ДВК і каже: «Ви маєте нам показати результат». Двоє голів ДВК відмовилися після цього працювати».

 

Якби не випав сніг, то сьогодні всі дороги були би прокладені по тих ОТГ, де у неділю заплановані вибори, жартує Телішевський.

 

 

«Перед ремонтом дороги у Лопатнській ОТГ приїжджав губернатор Синютка, – говорить «укропівець». – Казав: «Ось цей чоловік вам дорогу тут зробить, він зможе». Дорогу під кандидата прокладають і в селі Летня Меденицької ОТГ. Або ситуація в Бібрській школі. Скільки подавала проект на ДФРР, не могла виграти. А тут ні з того ні сього в школі поставили нові вікна.

 

Один голова РДА сам відбирав кандидатів в депутати, вирішував, хто де має йти, по яких округах. Знаю, що на зустрічі кандидатів на вибори в певні ОТГ приїжджав губернатор і пояснював, як треба перемагати. Це не є нормально. Замість боротьби ідеологій, програм на Львівщині працює адмінресурс».

 

Нагадаємо, у неділю, 23 грудня у п’ятьох об’єднаних територіальних громадах на Львівщині – Радехівській і Бібрській міських, Меденицькій та Лопатинській селищних і в Зимновідській сільській – відбудуться перші місцеві вибори.

Загалом голосуватимуть виборці 72 населених пунктів. Це понад 48,7 тис. людей.

У цих ОТГ оберуть 130 депутатів і п’ятьох голів.

  • 0
  • 1605
Схожі публікації